You are here: Home » Майстер-класи » Паперові квіти: майстер-клас

Паперові квіти: майстер-клас

Для якнайшвидшого настання весни пропонуємо вашій увазі майстер-клас зі створення паперових квітів ручної роботи.

Квіти робляться швидко, а задоволення отримуєш неймовірне!

Для майстер-класу вам знадобитися:

  • аркуш цупкого акварельного білого паперу;
  • дирокол в формі квітки або шаблон, за яким будуть вирізано необхідну кількість заготовок для квітів;
  • клей ПВА;
  • шило;
  • штемпельна фарба необхідного кольору;
  • штемпельна подушечка;
  • тичинки.

Для початку потрібно підготувати потрібну кількість заготовок квітів – вирізати їх з паперу (фото 1). Для цього використовуємо дирокол, а можна використовувати шаблон для заготовок.

Паперові квіти

Налити воду в мисочку і капнути туди дві краплі штемпельної фарби. Вибір інтенсивності кольору залежить від кількості крапель. Якщо ви робите білі квіти, то воду фарбувати не потрібно. В даному майстер-класі фарба червона, але можна брати будь-які кольори і змішуючи їх домагатися різних відтінків. Отже ми замочили квіти як на фото 2. Замочити їх потрібно на 10 хв і періодично мішати і перевертати.

Паперові квіти

Далі вам потрібно вирішити якої насиченості кольору ви хочете квітку. Працювати можна по-різному: можна вологу квітку повністю провести по штемпельній подушечці і потім, розподілити фарбу руками (фото 8). Раджу працювати в рукавичках, тому що пальці можуть пофарбуватися. Правда фарбуються вони не сильно і легко відмиваються, але може бути для когось це принципово.

Паперові квіти

Можна залишити ніжний відтінок квітки, тобто використовувати заготовку відразу після замочування в фарбі.

Але в будь-якому випадку, коли квіти добре намокнуть і отримають невеликий відтінок ми їх будемо брати по одній і складати. Кожну квітку складемо як на фото 3, а потім фото 4. Спочатку пополам, а потім три чверті.

Паперові квітиПаперові квіти

Далі квіти скручуємо як на фото 5

Паперові квіти

Потім беремо штемпельну подушку необхідного кольору (фото 6), і декоруємо краї квітки (фото 7). У підсумку, у вас вийдуть різні колірні варіанти заготовок для квітів (фото 10). Скручені заготовки повинні полежати близько години і трохи підсохнути.

Паперові квітиПаперові квітиПаперові квіти

Далі, ви їх акуратно розкриваєте (фото 9) і вони далі сохнуть. На даному етапі краще, щоб вони сохли близько 8 годин.

Паперові квіти

Потім ви збираєте заготовки за колірним рішенням, наприклад, червоні до червоних, рожеві до рожевим і ін. Берете першу заготовку і капаєте в середину крапельку клею ПВА (фото 11). На неї накладаєте іншу заготовку і притискуєте тупим боком олівця або пензлика, або акуратною паличкою (фото 12). Потім третю заготовку зверху. Оптимально поєднувати три заготовки, так квіти виходять пишнішими.

Паперові квітиПаперові квіти

Далі квітка в середині проштрикується акуратно шилом (фото 13). Паралельно акуратно скручуємо готові тичинки (фото 14 і 18), далі вставляємо їх в квітку і зверху капаєте крапельку клею (фото 16 і 19).

Паперові квітиПаперові квітиПаперові квітиПаперові квітиПаперові квіти

Потім квіти потрібно акуратно покласти, щоб вони повністю висохли. Перевіряйте в процесі висихання, щоб тичинки не відійшли в сторону. Можна квіти зафіксувати на чимось, щоб вони сохли в вертикальному положенні.

Ось такі прекрасні квіти у нас вийшли в підсумку (фото 15 і 17).

Паперові квітиПаперові квіти

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *