You are here: Home » Цікавинки » 10 причин, через які варто займатися рукоділлям

10 причин, через які варто займатися рукоділлям

Рукоділля – атрибут справжньої жінки, показник смаку і виховання. Рукоділля було, є, і в майбутньому ця традиція напевно не вичерпає себе. Навіть не дивлячись на те, що сьогодні ручна робота широко автоматизована, рукоділля, як і раніше, залишається улюбленим заняттям для прекрасної статі. Чому ж варто займатися рукоділлям? Якщо ви ще не знайшли відповідь на це питання, тоді ця стаття вже точно відкриє вам завіси.10 причин, через які варто займатися рукоділлям

По-перше, рукоділля умиротворяє, тобто, діє на нас як ліки. Методично створюючи на спицях нові петельки, переносячи візерунки зі схеми на тканину, перебираючи дрібненькі бісеринки жінка відмежовує себе від зовнішніх проблем.

По-друге, рукоділля – заняття не складне. Ну хто з нас не впорається з вишивкою хрестиком, набором петельок і т.д. Правда, технічні тонкощі завжди є і будуть, але їх незнання вже точно не зіпсує вашу роботу, яка буде створюватися, звичайно ж, від щирого серця.

По-третє, рукоділля – це креативно. Не дивлячись на те, що часто дівчата і жінки лише повторюють вже створені і запропоновані кимось моделі, навіть крихітна зміна малюнка або дизайну, заміна кольорів і відтінків, впровадження в виріб цікавих деталей робить роботу на виході ексклюзивною та індивідуальною.

По-четверте, рукоділля – це творчість. Кожна майстриня, створюючи свій маленький шедевр, неодмінно вкладає в нього душу. Вона своїми руками створює красу, і напевно відчуває себе при цьому художником. Вона робить це від серця, а значить – збагачує світ позитивними емоціями.

По-п’яте, рукоділля – це красиво. Головною метою кожної рукодільниці є прикрашання світу навколо себе і своїх близьких. І тут не важливо, створюєте ви величезну картину з бісеру, або ж плетете простенький шарфик, створюєте велику підлогову вазу, або ж вишиваєте маленьку подушечку. У будь-якому випадку, кожне ваше творіння буде ще однією окрасою для світу.

По-шосте, рукоділля – це цікаво. Більшу частину часу ви, звичайно ж, будете присвячувати самого процесу, але паралельно вам все більше захочеться пізнавати – почнеться свого роду полювання на аксесуари для роботи, на тематичні газети та журнали, на пошук хороших інтернет-ресурсів і форумів, де можна обговорити ваше хобі з іншими.

По-сьоме, рукоділля – привід для гордості. Речі, подарунки і сувеніри для близьких і друзів, все це буде приносити вам похвалу. І навіть якщо пишатися результатами вашої роботи будуть не відразу, обов’язково продовжуйте і покажіть їм – хто є хто.

По-восьме, рукоділля – це, нехай маленький, але слід в історії. Згадайте, як трепетно і захоплено ми розглядаємо в музеях речі вікової давнини. А тут ви самі можете залишити такий слід для своїх рідних, для своїх нащадків. І, якщо річ буде дійсно варта уваги, будьте впевнені, її побачать і ваші внуки, і ваші правнуки, а ще почують цікаву історію про свою бабусю/прабабусі.

По-дев’яте, рукоділля – це прибутково. Як заробити на рукоділлі – вирішувати вам: можна як продавати свої роботи, влаштувавши з хобі невеликий бізнес, а можна брати участь в конкурсах рукодільниць, отримуючи задоволення і можливість виграти приз, який цілком може окупити ваші витрати на створений виріб.

По-десяте, рукоділля об’єднує. Як тільки ви ступите на цю стежку, у вас відразу ж з’являться нові знайомства і зв’язки. Однодумців ви зможете знаходити і в мережі, і в реальному житті, і вже разом з ними або при їх допомозі будете розвиватися і вдосконалюватися далі.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *