You are here: Home » Майстер-класи » Ялинка з бісеру своїми руками – покрокова інструкція

Ялинка з бісеру своїми руками – покрокова інструкція

Процес створення красивих речей своїми руками приносить чимало задоволення. Особливо приємно працювати з бісером. Різнобарвні намистинки нагадують дорогоцінні самоцвіти, багата кольорова палітра дозволяє втілювати найнеординарніші ідеї. Бісер – один з найбільш підходящих матеріалів для створення новорічних виробів, спробуйте зробити з різнокольорових намистин красиві мініатюрні ялинки.

Новорічні прикраси з бісеру

Наступний майстер-клас наочно демонструє, як поетапно збирати з бісеру ялинку.

Для вироби вам буде потрібно: тонкий дріт; зелений і золотистий бісер; намистини для верхівки.

Ялинка з бісеру

На фото представлений покроковий процес створення іграшки. Гілочки і верхівка збираються окремо. Щоб зробити одне відгалуження на гілочці, потрібно нанизати на дріт 3 зелених намистинки, 2 золотих і знову 3 зелених. Для верхніх гілок досить трьох таких відгалужень, нижні робляться більш пишними. З гілочок формується дерево. Ялинка виходить дуже красивою і нарядною. Золотий колір на гілках можна замінити сріблястим для створення ефекту інею.

Ялинка з бісеру

Незвично виглядає новорічна ялинка на стрижні з зубочистки. Постаментом для неї може стати звичайна монета. Щоб зробити ялинку застроміть зубочистку, змащену клеєм в плоску намистину, приклейте її до монетку. Зробіть гілочки, слідуючи схемою і нанизайте їх на «ствол» дерева. Зверху вставте зірку у вигляді фігурної намистини, на шпильці.

Ялинка з бісеру

Щоб зробити брелок на ланцюжку у вигляді ялинки вам буде потрібно: великий прозорий зелений бісер; невеликий непрозорий золотий бісер; велика прозора фігурна намистина у вигляді квітки; сіра намистина для основи; тонкий дріт.

Зберіть виріб за схемою, представленої на фото.

Ялинка з бісеру

Ялинка з бісеруЯлинка з бісеру

Ялинка з бісеру

Ялинка з бісеру

Ялинка з бісеру

Сережки у вигляді ялинки

Сережки у вигляді ялинки – незвичайна прикраса, яке створить святковий настрій вам і оточуючим. Вони можуть стати відмінним подарунком подрузі або любимій сестрі. Фурнітура для створення сережок продається в спеціалізованих магазинах для рукоділля. Там можна придбати кілька замків-петельок, на яких буде кріпитися вся конструкція. На фото представлені ідеї створення таких виробів. Комбінувати кольори можна на свій розсуд.

Ялинка з бісеру

Ялинка з бісеру

Для створення новорічних виробів придбайте яскравий бісер і не забувайте про декор у вигляді невеликих бантів зі стрічок, різнокольорових фігурних намистин, ланцюжків і т.д. 

Ялинка з бісеру

1 Comment

  1. А схеми такої, якою подражнились, і нема! http://ulianka.te.ua/wp-content/uploads/2017/12/elka-iz-bisera-12-300×206.jpg

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *