You are here: Home » Майстер-класи » Троянди з акварельного паперу: майстер-клас

Троянди з акварельного паперу: майстер-клас

Красиві трояндочки можна зробити з акварельного паперу. Колірна гамма може бути будь-якою, а застосування таких квіточок в декорі не змусить себе чекати.Троянди з акварельного паперу

Для виготовлення пелюсток я використовувала компостер, куплений в художньому магазині, але можна вирізати пелюстки і самому, в цьому нічого складного немає. Спробуйте це зробити з квадратів, наприклад, 5-4,5 см.

1. Розпочати роботу варто з фарбування акварельного аркуша, можна фарбувати і вже наявні заготовки пелюсток (якщо потрібен плавний перехід кольору). Я фарбую будівельними колерами, акварельними фарбами та акварельними олівцями.

Троянди з акварельного паперу

2. Кучку заготовок можна щільно скласти одину до одної і краї пофарбувати в більш темний колір. Так само дуже цікаво будуть виглядати пелюстки, нижня частина яких буде більш світлою.
3. Для однієї повноцінної трояндочки знадобиться 6 заготовок квіток з шістьма пелюстками. Вже пофарбовані пелюстки опустіть у воду, або змочіть їх з пульверизатора.

4. Тепер я кожну пелюстку в середині трохи тріпаю, мну. Іноді, навіть спеціально деякі пелюстки можна надрізати або вирізати трохи неправильної форми.
5. Після такої процедури, можна приступити до закрутки пелюсток. Роблю я це на тонку панчішну спицю. Спочатку підкручую одну сторону пелюстки, потім іншу.

Троянди з акварельного паперу

6. Скрутіть невелику кульку з паперу (серветки), з невеликою кількістю клею ПВА. Потім покладіть кульку в середину перших пелюсток і загорніть кульку цими пелюстками, як показано на фото. Наступні пелюстки повинні рівномірно розкриватися. Більш закручену і вузьку форму пелюсток можна додати за допомогою інструменту з кулькою на кінці, покладіть на долоню і притисніть середину інструментом. Більш розправлені пелюстки прокатайте на м’якій основі (ганчірка для посуду, спеціальний килимок для скрап робіт) тим же інструментом за годинниковою стрілкою.
7. Склейте всі пелюстки між собою ПВА, розташовуючи кожний наступний ряд пелюсток між попередніми пелюстками.

Троянди з акварельного паперу

8. Листя для трояндочки зробити так само можна з акварельного паперу, розмір їх може бути навіть дуже маленький, так як використовуючи мій метод стиснення листка, навіть маленьким листям додасть натуральні вигини. Для цього, змочіть лист, складіть його навпіл, так само складіть навпіл шматок будь-якої щільної тканини і вкладіть листочок в складку тканини, так, щоб їх лінії згину збігалися. Лівою рукою притримуйте основу листка під тканиною, а правою – проверніть тканину, натягуючи її, за годинниковою стрілкою. Такі листочки можна приклеїти до тонко нарізаної соломки з паперу.Троянди з акварельного паперу

Бажаю натхнення і творчих успіхів в улюбленому рукоділлі !!!Троянди з акварельного паперу

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *