You are here: Home » Все для весілля » Бонбоньєрки: лляний мішечок для подарунків

Бонбоньєрки: лляний мішечок для подарунків

Іноді так хочеться додати до оформлення весілля трохи своїх ідей. Ми звикли вибирати всі аксесуари для декору в модних каталогах в магазинах та в Інтернеті. Все вже давно було створено і придумано за нас. Чому б вам не розбавити звичайні речі чимось ексклюзивним і новим?

Ось наприклад, оригінальна ідея зі створення стильного весільного аксесуара. Милі лляні мішечки, в які ви можете упакувати весільні бонбоньєрки, а саме цукерочки, статуетки та інші подарунки, що стануть прекрасним весільним аксесуаром. Мішечки може зробити будь-хто, у кого є трохи часу, велике бажання і швейна машинка.

Льон надає мішечкам вінтажний стиль, який також доповнюють мережива і квітковий принт. Якщо ви прагнете зробити щось ексклюзивне, то така ідея стане просто порятунком!Бонбоньєрки

Матеріали та інструменти:

  • лляна тканина;
  • тканина з квітковим принтом;
  • смужка мережива;
  • міцна нитка;
  • стрічка або шнурок;
  • шпильки;
  • ножиці;
  • голка;
  • закрійна крейда.

Час: 30-40 хвилин.

Покрокова інструкція:

Для початку підготуйте необхідні тканини. Льон бежевого відтінку красиво поєднується з яскравими тканинами і додає виробу вінтажні нотки. Підготуйте нитки в тон і починайте рукоділля!

Бонбоньєрки

Отже, виріжте 4 кусочки тканини розміром 15х18 см. Звичайну лляну тканину будемо використовувати для лицьового боку, а яскраву для виворітного.

 Бонбоньєрки

Далі складіть два кусочки тканини (простий і яскравий) лицьовою стороною всередину, щоб красивий малюнок з’єднувався із звичайною тканиною. Таким же чином з’єднаємо інші два кусочки тканини, використовуючи для цього шпильки.

Бонбоньєрки

Бонбоньєрки

Відступивши 1 см. від краю, зшийте за допомогою швейної машинки верхній край тканини. Відігніть край тканини і пропрасуйте гарячою праскою.

БонбоньєркиБонбоньєркиБонбоньєрки

Тепер необхідно розкрити кусок тканини, що у нас вийшов. Від середини відступіть 1 см. І пришийте мереживну смужку на звичайній лляній тканині. Те ж саме зробіть і на іншому куску тканини.

Бонбоньєрки Бонбоньєрки

З’єднайте два шматочки тканини лицьовими сторонами, щоб дві мереживні смужки стикалися. По всьому периметру з’єднайте шматочки тканини шпильками. Починаючи з нижньої сторони і відступивши 1 см. зшийте краю тканини, зупинивши машинку за 3 см. від початку строчки. Обріжте краї.

БонбоньєркиБонбоньєрки Бонбоньєрки Бонбоньєрки

Через отвір (3 см.) виверніть тканину на лицьову сторону. Вручну зашийте отвір, що залишився. Тепер необхідно сформувати мішечок: для цього просуньте яскраву тканину в звичайну лляну тканину, як показано на фото.

Бонбоньєрки Бонбоньєрки Бонбоньєрки

Залишилося лише пропрасувати мішечок, а також зробити ще одну строчку вгорі мішечка. Додайте шнурок або стрічку, щоб зав’язати мішечок – і чудовий аксесуар готовий!

Бонбоньєрки Бонбоньєрки Бонбоньєрки

Варіанти використання

Яскравий, стильний, милий – такими словами можна охарактеризувати отриманий аксесуар! Лляний мішечок ідеально підійде для упаковки весільних бонбоньєрок для гостей. Ви можете зшити мішечки з найрізноманітніших тканин, залежно від того, організовуєте ви класичне або тематичне весілля. Також ви можете прикрасити свій подарунковий мішечок яскравою стрічкою або брошкою – будь-які ідеї вітаються. Не бійтеся труднощів, адже всього кілька зусиль – і ви отримаєте чудові аксесуари для весільного свята! Просто слідуйте покроковим інструкціям, і все у вас вийде.Бонбоньєрки Бонбоньєрки Бонбоньєрки Бонбоньєрки Бонбоньєрки Бонбоньєрки Бонбоньєрки Бонбоньєрки Бонбоньєрки

1 Comment

  1. Уйобкы эбаниэ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *