You are here: Home » Хенд мейд

Хенд мейд

Хенд мейд – це креативна і оригінальна робота, виконана своїми руками. Це метод самовираження і відмінна терапія від депресії і поганого настрою. Домашній хенд мейд розкриває внутрішній світ людини, душа переповнюється дивовижними відчуттями.
хенд мейд

Рукоділля багатьох відволікає від насущних проблем і допомагає знайти шляхи їх вирішення. Будь-яка людина, маючи руки і трохи фантазії, може створити безліч чудових речей.

Для багатьох цей вид мистецтва – прекрасна можливість для самовираження, майстриня вкладає у виготовлення виробу душу. Можливо, тому ці витвори коштують досить дорого.

З появою першої людини на Землі з’явилося і рукоділля. З упевненістю можна сказати, що часи змінюються, а мода на прикраси і вироби ручної роботи не зникає. Звичайно, сучасні леді навряд чи одягнуть на себе намиста, зроблені з кісток тварин, але із задоволенням придбають намисто з натуральних каменів, дерева та інших природних матеріалів.

хенд мейд

Популярність хенд мейду

Причини популярності хенд мейду криються в непідробній оригінальності та самобутності кожної дрібниці. Речі, зроблені своїми руками, несуть в собі любов і тепло людського єства. Це мистецтво сповідує філософію збереження ресурсів Землі, повторно використовуючи матеріали для роботи. Майстри для створення своїх шедеврів використовують тільки натуральні складові. Далеко не кожен має можливість і бажання щось робити своїми руками. Тому ці предмети настільки популярні.

Неповторність стилю цих незвичайних виробів ставить їх в один ряд з виробами відомих кутюр’є. Виконані за індивідуальним замовленням, вони виглядають «не як у всіх», вважаються більш модними, ніж ті, що можна зустріти де-небудь ще.

Кожна особистість хоче бути індивідуальністю, зберігати оригінальність в одязі і особливість в самовираженні. Виходячи з цього, популярність хенд мейду падати не буде. Це очевидно.

Неповторна унікальність і незвичність виробів, виготовлених в єдиному екземплярі, робить їх незабутнім подарунком.

Популярність домашнього бізнесу своїми руками невідривно пов’язана ще й з тим, що ця продукція не є більше простою даниною традиціям. Носити якісні речі, зроблені вручну – значить, бути завжди на вершині моди, мати можливість виділятися з загальної маси, не бути «сірою юрбою». В даний час багато батьків намагаються прищеплювати своїм дітям любов до традицій свого народу, до витоків предків.

хенд мейд

Ідеї ​​хенд мейду: Прикраси

Прикраси хенд мейд є стильним аксесуаром для кожної жінки. Вони унікальні і неповторні. Біжутерію можна створювати з бісеру, дроту, дерева, натуральних каменів, за допомогою сухоцвітів і епоксидної смоли. Для виготовлення бус майстриня використовує такі предмети: морські мушлі, ікла тварин, глину, насіння рослин, їх бутони, ягоди і листя.

Чудово виглядають порожнисті намистинки з полімерної глини. Роблять їх у формі кульки з великою кількістю дрібних отворів. Зовнішній вигляд цієї прикраси досить ефектний, в той же час його легко зробити.

Одні з найкрасивіших прикрас – ті, які виконані в стилі канзаши. Аксесуари, зроблені в цій манері, не можуть не привернути увагу молодих дівчат. Канзаши – прикраса для волосся. У виготовленні таких виробів використовують техніку складання тканини певним чином. Деякі автори вміло поєднують у своїй роботі плетений дріт, намистинки, квіти, в’язання, метал і натуральні камені.

Біжутерію з напівкоштовних каменів без чітких ліній ограновування ви не зустрінете в магазинах. Такі прикраси можна зробити тільки своїми руками, і виглядають вони просто дивовижно. Намиста або браслети з глини, виконані у вигляді досить великих елементів, зараз на піку популярності. Тут важлива сама ідея. Сережки і шпильки з пір’я павича або прозорого вінілу, авторські прикраси з фольги – все це – можливість реалізувати найсміливіші і несподівані ідеї.

хенд мейд

Ідеї ​​хенд мейду: Квіллінг

Квіллінг – це створення паперових композицій. Ще цей вид хенд мейду називають паперовою філігранню. Не думайте, що речі з паперу зробити легко і просто. Справжні майстри здатні творити чудеса з цього матеріалу. З паперових спіральок різного кольору створюють квіти та цілі композиції, які потім використовують для прикраси листівок, фотоальбомів, рамок для фотографій і подарункових упаковок.

Вироби з паперових стрічок прийшли до нас з Кореї. Наші модниці із задоволенням купують біжутерію, створену методом квілінгу.

хенд мейд

Ідеї ​​хенд мейду: Квилтинг

Квилтинг – це шиття з маленьких клаптиків тканини. Не дивіться зі зневагою на цей вид мистецтва. Пам’ятайте, наші бабусі шили з кольорових клаптиків ковдри. Сучасні умільці використовують у своїй роботі дорогі дизайнерські тканини. Речі виходять яскравими, барвистими і самобутніми.

хенд мейд

Ідеї ​​хенд мейду: Декупаж

Декупаж – декорування різних предметів. Ще це можна назвати своєрідною аплікацією. Якщо її покрити лаком – вона буде виглядати, як розпис. Декорувати можна все: починаючи від маленьких вазочок і тарілочок, закінчуючи старими столами, комодами і шафами.

Декупаж можна робити з серветок, картинок, шматочків тканини, тощо. На це не потрібно великих грошових витрат. Пробувати, експериментувати з цією технікою можуть люди різного віку.

хенд мейд

Ідеї ​​хенд мейду: Кардмейкінг

Кардмейкінг – виготовлення листівок. Ця досить копітка робота виконується з різних підручних матеріалів. Листівки хенд мейд завойовують надзвичайну популярність серед населення всіх країн. Унікальність таких виробів полягає в тому, що майстер вкладає в роботу всю свою фантазію і вміння, любов і душу. Для реалізації своїх ідей майстер використовує такі складові: намистинки, паєтки, стрази, різну крупу, стрічки, мережива, тканини, нитки, тощо. Плід натхнення, як правило, дарують близьким і рідним людям.

хенд мейд

Ідеї ​​хенд мейду: Скрапбукінг

Скрапбукінг – створення альбомів, які присвячені різним пам’ятним датам і подіям. Ви не просто вклеюєте фотографії у відповідну рамку, а доповнюєте їх незвичайними аксесуарами: газетними вирізками, пам’ятними предметами або старовинними речами. Цей вид творчості передбачає збереження сімейних традицій та історії.

Декорований альбом складається з окремих листів, на яких представлена ​​закінчена думка, виражена фотоколажем. У цьому ж стилі можна оформити весільний або дитячий альбом.

хенд мейд

Ідеї ​​хенд мейду: Фелтинг

Завдяки цій техніці створюються вироби хенд мейд способом валяння вовни або повсті. Таким чином, виготовляють іграшки, прикраси, одяг і взуття. Фелтинг – це один з найдавніших способів виготовлення одягу з вовни тварин.

Валяння – дуже цікава штука. Валяння робиться з мокрої і сухої шерсті. Продається матеріал у спеціальних магазинах для рукоділля. Крім нього, потрібно придбати ще й спеціальні голки. Сам процес мокрого валяння досить простий. Розкладене вологе полотно розтирається руками, рухаючись в різні боки. Цим способом роблять сумки, шарфи, тапочки і багато іншого.

Мокрий фелтинг більш трудомісткий, ніж сухий. Тому новачкам рекомендується для початку освоїти сухе валяння. За допомогою цієї технології створюються квіти, намистинки, іграшки хенд мейд. Під час сухого валяння вовна дає усадку на 1/3. Відповідно, вихідного матеріалу буде потрібно настільки ж більше. Найбільше цінується вовна мериноса – через свою шовковисту структуру вона проста в роботі. Освоїти валяння при бажанні може кожен.

хенд мейд

Ідеї ​​хенд мейду: Печворг

Ця манера нагадує квілінг. Тільки в даному випадку дрібні клаптики накладаються на більші. Цей вид рукоділля хенд мейду називають найскладнішим і незвичайним. Техніка зшивання клаптиків, різних за своєю структурою і розмірами, дозволяє виготовити декоративні і досить витончені предмети для інтер’єру. Так само незвично виглядають виконані в подібній манері сумки і одяг. Наряди, виконані в стилі печворг, все частіше з’являються на модних показах.

Один з найпростіших способів – це «квадрат в квадраті». Якщо не боятися експериментувати і проявляти фантазію, можуть вийти яскраві і строкаті штуковини, які сподобаються не тільки дорослим, але й дітям.

хенд мейд

Ідеї ​​хенд мейду: Фьюзинг

За цією технологією обробляють скло. Таким чином, майстер може створювати чудові прикраси та предмети хенд мейду для дому.

Фьюзінг ще називають сучасною технологією виготовлення вітража. Якщо є невелика тяга до креативу, можна зробити красиві годинник, рамки для фото з розсипом незвичайних крапель. Зробити таку красу можна за допомогою печі для фьюзинга.

хенд мейд

Що потрібно для хенд мейду?

Для того щоб втілювати свої незвичайні ідеї в життя, вам не знадобляться великі грошові вкладення. Все що вам знадобиться, можна знайти у себе вдома, покопавшись в бабусиних скринях або маминих шафах.

Для виготовлення листівок, альбомів, прикрас потрібно лише мати різноманітний підручний матеріал. Решта буде залежати від вашої фантазії і різноманітності ідей. Для розвитку «домашнього бізнесу» буде потрібно посидючість, наполегливість і цілеспрямованість.

Де продати хенд мейд?

Тисячі людей продають і купують вироби ручної роботи на онлайн-аукціонах. Багато хто використовує аукціони в якості маркетингового інструменту для «розвідки» ситуації і можливості дізнатися ціну на свій товар.

Плоди вашого натхнення можна поширювати серед свого найближчого оточення. Розповідайте знайомим про свою творчість, а вони в свою чергу будуть рекламувати її серед своїх друзів. Будьте наполегливі, рухайтеся вперед, постійно розширюйте список клієнтів.

 

1 Comment

  1. Ви трохи наплутали з печворком та квілтингом.
    Печворк(клаптикове шиття) – це зшивання окремих клаптиків в один виріб.
    Квілтинг – це простьобування вручну чи на швейній машинці трьох шарів: верхнього, з суцільної тканини чи пошитого з клаптиків (печворкового), прокладки, штучної чи натуральної і підкладки.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *