You are here: Home » Майстер-класи » Бант метелик

Бант метелик

Як зробити подарункові банти. Почнемо з того, як зробити бант метелик. Звичайно, він не такий популярний, як французький бант або бант куля, але все одно дуже красивий.bant-babochka6 Мені знадобляться дві стрічки. Одна стрічка буде шириною три сантиметри, друга вузька стрічка для кульок. Відрізаю стрічку з запасом, близько півтора метрів. Складаю навпіл, і зсередини до місця згибу підклеюємо термопістолетом вузьку стрічку. За неї згодом будемо тягнути, щоб зібрати бант.

Місце згину підрізаю ножицями на конус. Щоб вузька стрічка не відклеїлась, ви можете зовні скріпити ніс банта степлером. Далі бажано зробити розмітку, як на мал. 3. Скріплювати будемо також степлером, зверніть увагу на нахил скріпок. Щоб ніс банта дивився прямо, перший скіс повинен бути більш пологим. Вузенька стрічка повинна потрапити рівно посередині широкої. Тепер залишається тільки потягнути тонку стрічку і зібрати бант.

Хвости банта можна надрізати ножицями і, потягнувши за кінчики, розпустити на більш вузькі смуги, можна підкрутити ножицями.

bant-babochka bant-babochka1 bant-babochka2a bant-babochka3 bant-babochka4 bant-babochka5

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *